Betsof Ödeme Yöntemleri

Oyuncular, Betsof sayfasına erişim sağladıklarında, güvenilir pek çok ödeme yöntemini kullanarak bir an önce kazanmaya başlayabilirler. 2014 yılında piyasadaki diğer rakiplerinin arasına katılan sayfa, her geçen gün daha fazla gelişim göstermesi ile dikkat toplamaktadır. Curaçao lisansı dahilinde hizmet veren site içerisinde bireyler, kazanmaya başlamak için üyelik işlemlerini yerine getirebilirler. Üye olabilmek için,

  • Adayların tüm bilgilerini güncel olarak sayfaya belirtmeleri
  • 18 yaşından büyük olmaları
  • Aktivasyon için doğru mail adresi bildirmeleri

Zorunludur. Bu noktadan sonra Betsof ödeme yöntemleri detaylarını öğrenen üyeler, deneyimlerini arttırarak kazanmaya başlayabilirler.

Para Yatırma Ve Çekme Limitleri

Güvenliğe her zaman önem veren sayfa içerisinde kullanıcılar adına farklı ödeme yöntemleri bulunur. Bireylerin yöntemler ile yatırım yaparken alt ve üst limitleri öğrenmeleri sorun yaşamamaları için gereklidir.

Banka havalesi: Betsof sayfasında en çok tercih edilen yöntemlerden bir tanesidir. Bireyler, havale ile birlikte günlük hesaplarına minimum 250 TL yatırabilirler. Çekim işlemlerinde de havale kullanılmakta olup üyelerin, günlük en az 100 TL alabilmelerine izin verilir. Bir günde çekilebilecek toplam tutar ise 20 bin olarak belirlenmiştir. Betsof ödeme yöntemleri içerisinde havale, anında aktarım sağladığı için oldukça kullanışlıdır.

Cepbank: site de değerlendirilen diğer bir yatırım yöntemidir. İş bank, Akbank, Vakıf bankası, Halkbank, Garanti gibi anlaşmalı bankalar sayesinde üyeler günlük en az 20 TL yatırım yapabilirler.